Sms Çılgınları
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sms Çılgınları

Sms Çılgını GençliK

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

DİZİ:::GÖRÜŞLERİ

+3
Sms_smS
ßuse
zeynep_sweet
7 posters
YazarMesaj
zeynep_sweet

DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Empty
MesajKonu: DİZİ:::GÖRÜŞLERİ   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimeÇarş. Ara. 03, 2008 6:07 pm

sms dizisini hakkında görüşleriniz neler?????????? Smile Smile Smile Smile Smile Smile
ßuse

ßuse

MesajKonu: Geri: DİZİ:::GÖRÜŞLERİ   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 8:17 pm

ßayıLıyorum harika ßi dizi...En çokda Raul Pena'ya bitiyorum (:
Sms_smS

MesajKonu: Geri: DİZİ:::GÖRÜŞLERİ   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimePerş. Ara. 04, 2008 11:03 pm

http://www.smsdizisi.eniyiforum.org
ahmet45

MesajKonu: Geri: DİZİ:::GÖRÜŞLERİ   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimeCuma Ara. 05, 2008 6:21 pm

arkadaslar sms dizisi nerde izlebilirim söylermisiniz
nadya95

nadya95

MesajKonu: Geri: DİZİ:::GÖRÜŞLERİ   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimePtsi Ara. 08, 2008 9:05 pm

diziyi tv8 de hafta içi 16:00 da bana göre dizi spr ve ben bütün sms grubunu seviyorum ençok sonia paul ve javi
http://evanescencenturks.worldgoo.com
cays03

MesajKonu: Geri: DİZİ:::GÖRÜŞLERİ   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimeSalı Ara. 16, 2008 5:44 pm

Dizi hakkaten süper ama malesef artık ne hafta içi ne hafta sonu hiçbi şekilde çıkmıyo onun
yerine ŞÖHRET YOLU diye bi dizi geldi ama BENİM GİBİ RAUL PENA(EDU) HAYRANLARINA
-MÜJDE- çünkü RAUL bu dizidede var. lol!
jerobyzjero

MesajKonu: şöhret yolunda   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimePerş. Nis. 23, 2009 12:53 pm

ya bence en yakışıklı erkek RAUL .AMA SMS DEĞİLDE ŞÖHRET YOLUNDA DAHA GÜZEL BENCE. ÖNCEDEN SMS İN HİÇBİR BÖLÜMÜNÜ KAÇIRMAZDIM VE OLSA HALA KAÇIRMAM AMA ARTIK BİTTİ. VE BEN ŞÖHRET YOLUNDA YI DAHA ÇOK BEĞENMEYE BAŞLADIM.RAUL DA VAR ŞÖHRET YOLUNDA DİZİSİNDE ADI DA JERO. SMS DEKİ HALİNDEN DAHA YAKIŞIKLI RAUL ŞÖHRET YOLUNDA DİZİSİNDE.
cays03

MesajKonu: Geri: DİZİ:::GÖRÜŞLERİ   DİZİ:::GÖRÜŞLERİ Icon_minitimePerş. Şub. 04, 2010 5:23 pm

Question arkadaşlar SMS dizisinden bölüm içinde çalan bi müziği arıyorum bölümlerin tüm içeriklerini bilen tüm bölüm özetlerini bilen varsa lütfen cvp yazsın...

DİZİ:::GÖRÜŞLERİ
1 sayfadaki 1 sayfası